Skorsten

O Nas

Firma SKORSTEN jest producentem ceramicznych systemów kominowych od 2010 roku. Nasze produkty cechuje najwyższe bezpieczeństwo i jakość komponentów. W ofercie znajdują się kompletne systemy kominowe i akcesoria, dzięki którym proces odprowadzania spalin jest bezpieczny.
Kadrę naszego zespołu stanowią ludzie z wyższym wykształceniem, zarówno młodzi inżynierowie jak i managerowie z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz dystrybucji systemów kominowych.

Naszych partnerów handlowych traktujemy w sposób uczciwy. Zostało to docenione przez międzynarodową instytucje finansową Euler Hermes. W 2016 roku firma SKORSTEN otrzymała certyfikat złoty płatnik. Stabilne finanse pozwalają patrzeć na biznes w sposób długofalowy i spokojnie realizować misję firmy.

Misją firmy SKORSTEN jest tworzyć najbezpieczniejsze i najwyższej jakości systemy kominowe pamiętając by relacja ceny do jakości była cechą pozytywnie wyróżniającą nas na rynku. Swoją misję wyrażamy hasłem NIEMIECKA JAKOŚĆ bliżej nas.
Naszym celem jest być najbardziej rozpoznawalną marką wśród dobrych kominów.


Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest podstawą wizerunku marki SKORSTEN. Dlatego wiele rozwiązań technicznych stanowiących o bezpieczeństwie systemu kominowego można znaleźć jedynie w kominach sygnowanych naszą marką.
Bezpieczeństwo to nie tylko komin SKORSTEN złożony z komponentów najwyższej jakości, ale również odpowiedni – zgodny ze sztuką budowlaną – montaż. W tym celu stworzyliśmy program BeSKORSTEN, umożliwiający kontrolę prawidłowości montażu przez wykonawców pracujących z naszym produktem na Państwa budowach.

Jakość

Jakość to nasze dobro najwyższe. Od samego początku stawiamy na jakość: od etapu określenia potrzeb naszych klientów, poprzez etap budowy modeli prototypów, dobór materiałów i logistykę. Kierunek zmian wyznaczają nam klienci, poprzez raporty wykonywane przez naszych managerów.

Wybierając naszych kooperantów, jako główne kryterium stawiamy na jakość. Nasze elementy ceramiczne są produkowane w Niemczech od 150 lat. Producent izolacji kominowej firma Rockwool jest uważana za jedną z najlepszych na świecie w swojej branży.

Skonstruowane przez naszych inżynierów Ergo opakowanie SKORSTEN to kolejny bardzo ważny element na rzecz wartości budowania jakości naszego produktu. Dzięki zastosowaniu ergonomicznego układu komponentów na palecie oraz zastosowanym zabezpieczeniom nasze produkty docierają do Państwa w sposób szybki, bezpieczny i nienaruszony.

Z pełną odpowiedzialnością zapraszamy Państwa do zakupu najbezpieczniejszych i najwyższej jakości
systemów kominowych naszej marki.

Zespół SKORSTEN.